De samenstelling van het team

Directeur 
Willem Jan Somsen
Adjunct directeuren  
Erik Huurenkamp en Cristel Broekhuis.

Op elke locatie is een adjunct directeur vertegenwoordigd:
De locatieleider Rotsduif:   Erik Huurenkamp
De locatieleider Toorop:   Cristel Broekhuis

Klassenbezetting 2019 - 2020

Op de Rotsduif:                            
Groep R1                       19 lln    Kelly Weghorst (5 dagen)
Groep R1/2                    26 lln    Esmeralda Verschut (2 dagen, v.a. jan 1 dag)
                                                   Marieke Evers (3 dagen, v.a. jan  4 dagen)
Groep R2                       26 lln   Herma Dekker (3 dagen)
                                                   Yolande Jansen (2 dagen)
Groep R3                       33 lln    Garda van Straaten (2 1/2 dag)
                                                    Esther Nobbenhuis (2 1/2 dag)
Groep R4                       25 lln    Nayri Misakyan (5 dagen)
Groep R5                       30 lln    Jolanda van Meegdenburg (2 dagen)
                                                   Annelien van Nieuwland (3 dagen)
Groep R6                       25 lln    Inge Schaaij (5 dagen)
Groep R7                       26 lln    Alex Doldersum (5 dagen)
Groep R8                       30 lln    Judith Wissink (2 dagen)
                                                   Leonie Stamsnijder (3 dagen)

Op de Toorop:
Groep T1                        17 lln   Wilma Homans (5 dagen, v.a. jan. 4 dagen)
                                                   Esmeralda Verschut (v.a. jan. 1 dag)
Groep T1/2                     21 lln   Dagmar Stoffels (3 dagen)
                                                   Joyce van Rootseler (2 dagen)
Groep T3                        23 lln   Nicole Kissing (1 dag)
                                                   Saskia Boxsem (4 dagen)
Groep T4                        24 lln   Britt Oolderink (5 dagen)
Groep T5                        16 lln   Chris Boddeman (5 dagen)
Groep T6                        25 lln    Gerlo Jansen (3 dagen)
                                                     Wandy Koelman (2 dagen)
Groep T7                        19 lln    Mike Brinks (5 dagen)
Groep T8                        18 lln    Heidi Palmers (4 dagen)
                                                    Cristel Broekhuis (1 dag)

Interne begeleiding:
Paulien Grooten  (T)
Nicole Kissing     (R) 

Ondersteuningsleerkrachten:
Bianca Braamhaar (Rotsduif)
Barbara Mutlu (Toorop)

Rekenspecialist:
Joyce van Rootseler

Klimopgroep:
Joyce van Rootseler

Rots en Water specialist:
Esther Nobbenhuis en Wandy Koelman 

Daltonspecialist:
Judith Wissink

Klusgroep:
Wandy Koelman

Conciërges:
Henk van Dijk (R) en Hans Scholten (T)