De kaarten voor de wedstrijd tegen Excelsior werden gewonnen door:
Tuunde Heins en Nora Bosch.
Van harte gefeliciteerd en veel plezier bij de wedstrijd!

De eindstand is bekend. Na spannende laatste weken hebben we twee winnaars:
Milan Renema uit groep 5 en Tuunde Heins uit groep 6.
Van harte gefeliciteerd, jullie hebben het ongelooflijk spannend gemaakt!!
Binnenkort kunnen jullie je prijs in ontvangst nemen.

In totaal hebben maar liefst 95 kinderen één of meerdere keren mee gedaan, een absoluut record!
Heracles Almelo leeft als nooit tevoren onder de jeugd, prachtig om te zien.
Ik bedank iedereen die heeft mee gedaan en misschien tot volgend seizoen.

De stand na de wedstrijd tegen Excelsior en tevens de eindstand:

nrnaampunten
1.Milan Renema gr 5255
2.Tuunde Heins gr 6255
3.Sven Schothuis gr 8245
4.Tuana Boruza gr 8225
5.Ryan Hofmeijer gr 8215
6.Dani Renema gr 3215
7.Finn Toenink gr 4205
8.Anouk Visser gr 5205
9.Anouk van Duiven gr 8115
10.Coen Veneman gr 4110
11.Jarno Ballast gr 8110
12.Charissa Jansen gr 6100
13.Arda Köktas gr 790
14.Nina Jaarsma gr 790
15.Maes Jaarsma gr 590
16.Owen Noordink gr 480
17.Bedirhan Yayla gr 680
18.Stijn Kok gr1/280
19.Ayza Koktas gr 560
20.Ryan Pani gr 360
21.Dennis Norder gr 550
22.Liam Noordink gr 550
23.Stijn van Alen gr 840
24.Jadelynn Misant gr 540
25.Ties Woolderink gr 430
26.Stan Kroeze gr 1/230
27.Imre Patawala gr 830
28.Bram Kok gr 130
29.Daley Hendriks groep 130
30.Senna Oude wesselink gr 820
31.Luka Oude Wesselink gr 620
32.Mikail Özkan gr 420
33.Eray Özkan gr 720
34.Owen Boom gr 820
35.Nout Woolderink gr1/220
36.Sil Bruns gr 420
37.Rayan Mansouri gr 420
38.Miray Giris gr 320
39. Jénairuz Souripet gr 320
40.Danira Tahapary gr 720
41.Floor Beuze gr 320
42.Roos Beuze gr 420
43.Dani Oosterlaar gr 220
44.Dean Hanson gr 320
45.Tarik Hamamioglu gr 720
46.Collin Hanewacker gr 720
47.Julian Steffens gr 520
48.Coen Leerkes gr 710
49.Erol Bozdogan gr 1/210
50.Bram Robben gr 810
51.Fabian Boom R1/210
52.Rosalie Boom gr 410
53.Tesse Assink gr 1/210
54.Luuk Bruinsma gr 810
55.Daevan Visser gr 1/2B10
56.Realan Visser gr 1/2B10
57.Bram Kablau gr 610
58.Fey Oonk gr 1/2b10
59.Dani Reichart gr 610
60.Esra Zambak gr 410
61.Chris van den Ham gr 510
62.Bernard gr 410
63.Kevin gr 1/210
64.Jayden Hergers10
65.Jasper Timpers gr 710
66.Storm Pieren gr 710
67.Saar Kablau gr 310
68.Levi Ellenbroek gr 510
69.Mees Roelink gr 510
70.Jesse Balstra gr 510
71.Suzanne Giris gr ?10
72.Dennis Norder gr 510
73.Luna Westerdaal gr 610
74.Melanie van't Oever gr ?10
75.Thijs Voerman gr 810
76.Zev Kosters gr 210
77.Daan Reefman gr 110
78.juf Britt10
79.Abike Nergiz gr 710
80.Robin Balstra gr 310
81.Emre Eryilmaz gr 710
82.Philip Meyer gr 210
83.Maik Bonthuis gr 410
84.Bersan Kuru gr 210
85.Sebas ten Hove gr 710
86.Jeroen Elzinga gr 310
87.Emma Klein Bruinink gr 510
88.Liam de Jong gr 110
89.Jayden Hanson gr 410
90.Steijn de Jong gr 710
91.Cas Toerse gr 80
92.Thijs Meyer gr 20
93.Jénairuz Souripet gr 30
94.lanoia Lekprasert gr 60
95.Nora Bosch gr 50